startgroup

Operátor výrobnej linky/výroba palivových nádrží do osobných automobilov/bez ubytovania a dopravy

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj
Lozorno

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta hľadáme zodpovedných a spoľahlivých operátorov s manuálnou zručnosťou, ochotných pracovať na 12 h zmeny: od 06:00h.-18:00h. a od 18:00h.-06:00h.,na pracovnú pozíciu Operátor výrobnej linky na výrobu palivových nádrží do osobných automobilov.

Pracovná náplň:
- práca na jednotlivých pozíciách výrobnej linky pod vedením vedúceho zmeny
- zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov zaručujúcich kvalitu jeho úkonu
- informuje svojho priameho nadriadeného/vedúceho linky o všetkých skutočnostiach
- vykonáva iné práce vyplývajúce z operatívnych potrieb, na ktoré ho pridelí jeho priamy nadriadený.

Spoločnosť neposkytuje dopravu ani ubytovanie.

Ponúkaný plat

760 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- práca na trvalý pracovný pomer
- mzda 2,20 EUR/hod.
- dochádzkový bonus 166,-EUR
- výkonnostný bonus 140,-EUR
- príspevok na dopravu 42,-EUR
- letný a zimný plat + bohatý sociálny program
- kompletné vybavenie ochrannými pracovnými pomôckami
- zabezpečené stravovanie priamo v areáli

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Ukončené stredoškolské vzdelanie:
- s maturitou
- bez maturity

Uchádzač o pracovnú pozíciu musí mať:
- zodpovednosť a svedomitý prístup ku kvalite
- presnosť, pedantnosť a stabilitu
- manuálnu zručnosť, fyzickú zdatnosť, serióznosť
- ochotu učiť sa nové veci
- samostatnosť, presnosť, cieľavedomosť.

Spoločnosť ponúka bohatý sociálny program.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta.
Ďakujeme za porozumenie.