Kaderníčka

21.02.2017 Fresh Lemon s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Xoxo Body and Mind
Riazanská 3/A
831 03 Bratislava

Bratislava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme skúsenú kaderníčku s praxou do salónu ponúkajúcemu nadštandardné služby s dobrým zázemím.
Vyžadujeme flexibilitu, chuť pokračovať vo vzdelávaní sa vo svojom odbore. Podporujeme súťaže, zvyšovanie kvalifikácie a budovanie si profesionálneho mena.
Ponúkaný plat:
od 500 do 1000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Podľa výšky dosiahnutého obratu.
Iné výhody:
Zamestnanecké zľavy na služby a produkty vo všetkých salónoch Xoxo Body and Mind. Taktiež zľavy pre rodinných príslušníkov v salonoch Xoxo.
Termín nástupu do práce:
od 22.2.2017
Termín ukončenia výberového konania:
22.2.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný, živnosť
Životopis posielajte na email, na základe ktorého dostanete, v prípade záujmu z našej strany, pozvanie na osobný pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, flexibilita, samostatnosť.