Technik - elektro

22.05.2017 PRONIX, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Zodpovedá za bezchybné zapojenie elektrických spotrebičov podľa vyhlášky.
Vykonáva montáž, údržbu a návrh inštalácie elektrických a strojných zariadení.
Ďalej vykonáva práce typu poradenstvo, servisná pohotovosť, staostlivosť o náhradné diely, atď.

Ponúkaný plat:
od 800 EUR
Upresnenie platových podmienok:
základ + odmeny
Iné výhody:
Práca v stabilnej a v stále rozvíjajúcej sa spoločnosti s možnosťou osobnostného rastu a profesného postupu.

Termín nástupu do práce:
od 20.5.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Hľadáme Vás!
Ak ste osobou, pre ktorú je práca s elektrinou koníčkom , potom ste u nás na správnej adrese.
Vieme Vás zaučiť do toho správneho Know - How v elektrooblasti, ktoré Vás bude baviť.
Hľadáme uchádzača, ktorý je ochotný sa vzdelávať, je flexibilný, lojálny, má korektné vystupovanie ako ku zákazníkom, tak aj ku kolegom a ukončuje pacovné úlohy včas. Má organizačnú schopnosť, montážnu zručnosť, precíznosť a zmysel pre detail.
Vie sa nám preukázať osvedčením o odbornej spôsobilosti podľa vyhlášky 508/2009, § 21,alebo § 22, alebo §23.
Výhodou je, ak má prax v záložných systémoch, zdrojoch napájaní UPS, motorgenerátorov, batérií, atď.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (pokročilý)
Iné znalosti:
Hospodárska korešpondencia, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word
technické, elektrotechnické
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Systémový integrátor a dodávateľ technológií v oblasti záložného napájania
Adresa:
PRONIX, s.r.o.
J. Hronca 16
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Ing. Kovac
J. Hronca 16, Bratislava, 841 02, Slovenská republika

Reaguj na ponuku