Skladník s rozvozom

24.03.2017 TINRON, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Grinava
Pezinok
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Kumulovaná pozícia. Práca v exteriérových aj vnútorných skladoch a dielni. Vychystávanie a výdaj výrobkov. Fyzický príjem materiálov. Rozvoz produktov zákazníkovi prevažne na stavby, nákup a dovoz materiálu vozidlami do 3,5t alebo nad 3,5t. Práca s VZV, pomocné práce vo výrobe.
Ponúkaný plat:
od 800 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Základ + prémie, kilometrovné.
Iné výhody:
Dobré autobusové i vlakové spojenie, cesta autom bez zdržania. Ubytovanie neposkytujeme. Vhodné pre uchádzačov z okolia.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: do obsadenia pozície

Vážni záujemcovia zasielajú životopis, na ktorý budú v prípade záujmu kontaktovaní. Ponuka platná do obsadenia pozície.
Vyhradzujeme si právo nezaradiť nevhodného uchádzača do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
Microsoft Excel, Používateľ MS Windows, Skladové hospodárstvo
Skúsenosti s predmetnou pracovnou pozíciou, skladové hospodárstvo. Vodič dodávky do 3,5t (plachta), prípadne nad 3,5t. Skúsenosti s prácou v kovovýrobe či strojárstve vítané.
Zodpovednosť, samostatnosť, bezúhonnosť, pracovitosť, spoľahlivosť, práca s PC, ...
Vodičský preukaz:
skupiny: B, C

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Výroba a dodávka vzduchotechniky, kovovýroba - výrobky z plechov a železa.
Oblasť pôsobenia:
Výroba kovov alebo kovových výrobkov
Adresa:
TINRON, s.r.o.
Nová 5
Pezinok
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Mikuš Juraj, Ing.
Nová 5, Pezinok, 90203, Slovenská republika
Tel: 0903301186

Reaguj na ponuku