Realitný maklér v Alfa Reality - fixný plat + provízie

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Realitná spoločnosť Alfa Reality SK s.r.o. je realitná kancelária so stabilnou pozíciou v regiónoch svojej pôsobnosti a s tromi kamennými pobočkami - Prievidza, Martin a Partizánske zabezpečuje sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti už od roku 2012. Naše služby siahajú od poradenstva, cez návrh riešení, zabezpečenie financovania až po výkup nehnuteľnosti.

Náplňou práce je:
- spravovanie a následná starostlivosť o zverených klientov firmy
- starostlivosť o potencionálnych záujemcov o kúpu
- obhliadka nehnuteľnosti, následná podrobná fotodokumentácia a získanie potrebných podrobných informácii o stave predávaných nehnuteľnosti
- obhliadka nehnuteľnosti s potencionálnymi záujemcami
- analýza trhu s nehnuteľnosťami
- administratívna práca so spravovaním svojho portfólia
- tvorba databázy klientov
- hájenie obchodných záujmov spoločnosti
- sebavzdelávanie

Všetko ostatné sa dozviete na prípadnom osobnom pohovore.

Benefity a ďalšie výhody:

- pre začínajúcich realitných maklérov poskytujeme okrem provízii za dokončené obchodné prípady aj fixný plat ako výraznú pomoc v začiatkoch Vášho podnikania
- ponúkame zázemie silnej a stabilnej spoločnosti na realitnom trhu s 3 kanceláriami - Prievidza, Martin, Partizánske
- realitné obchody zastrešuje výlučne naše právne oddelenie
- podieľanie sa spoločnosti aj na Vašom osobnom marketingu
- automatický export vašich ponúk na desiatky realitných portálov
- pripravujeme pre našich maklérov vlastný, špeciálny realitný softvér s množstvom exkluzívnych výhod pre Vás aj Vašich klientov
- pravidelné školenia a semináre
- u nás pracujete bez akýchkoľvek mesačných poplatkov za systém, exporty, kancelárie a pod.
- naši makléri môžu mať aj viac ako 50 % provízie bez nutnosti podieľať sa na prevádzkových nákladoch kancelárie
- organizujeme pravidelné firemné akcie pre našich kolegov a ich rodiny
- výborné vzťahy vo firme

Informácie pre uchádzača:

Nevyhnutné sú komunikačné schopnosti, chuť pracovať v prípade potreby nadčas, flexibilita, sebavzdelávanie sa a v neposlednom rade zodpovednosť.

Hľadám iba obchodníkov, nie zamestnancov !!!

Životopis s motivačným listom nám zašlite na adresu email Na základe vyhodnotenia budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor na našu pobočku nachádzajúcu sa najbližšie k Vášmu bydlisku.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word