ZVÁRAČ (TIG ALEBO MIG/MAG)- HOLANDSKO. ODCHOD: IHNEĎ

23.04.2014 Europersonnel s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme skúsených zváračov, ktorých náplňou práce bude zváranie ocele a potrubí pri výstavbe lodí. Pracuje sa v hlavnom prístave - Rotterdame.

Ponúkame prácu pre TIG alebo MIG/MAG zváračov.

Znalosť anglického jazyka nie je nutná nakoľko už na pracovisku pracujú Slováci.

Jeden z dvoch pracovníkov musí cestovať vlastným autom do Holandska a používať ho na cestovanie do práce z ubytovania a späť. Za používanie auta dostane od zamestnávateľa finančný bonus.

Je nutné si so sebou zobrať:

- zváračskú kuklu
- ochranné oblečenie/zváračský oblek
- pracovná obuv
Ponúkaný plat:
od 2100 EUR
Upresnenie platových podmienok:
V priemere 2100 Eur brutto/mesačne pri odpracovaní 160 hodín
Iné výhody:

Termín nástupu do práce:
Ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + zváračský certifikát + fotografiu na email: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
TIG ZVÁRAČ:

-schopnosť zvárať potrubné systémy a oceľ pod
uhlom 45 stupňov a viac
- zváranie HL-045 6G position (EN 287 6G)
- schopnosť zvárať tupé a kútové skladané zvary s kontrolou UT, MT, VT
-platný zvaračsky certifikat TIG (EN 287 6G, -
DNV, Lloyds alebo BV)
- čítanie technických výkresov podľa ISO štandartov
- schopnosť samostatne pracovať

MIG/MAG ZVÁRAČ:

- čítanie technických výkresov
- schopnosť MIG/MAG zvárania (certifikát potrebný)
- montáž jednotlivých dielov pri výstavbe lodí
- predchádzajúce pracovné skúsenosti pri výstavbe lodí - nutné
- schopnosť pracovať samostatne
Vodičský preukaz:
Skupina: B