Obrábač kovov - horizontár, práca: Snina

05.12.2012 Recruitment International

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Práca v závode ťažkého strojárenstva - Morava - Olomoucký kraj - ČR
- na hlavný pracovný pomer dojednaný dohodou - ŽIVNOSTI NIE!

- choponost Ovládať programovací jazyk HEIDEMAN;
- práca na W 160, WHN 9B, W 200 HC

- veľké horizontky - 100, 130, 160, 200 mm - NC / CNC / klasika
- veľké karusely 2.0, 2.5m, 3m, 4m, 5m - NC / CNC / klasika
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- Dobré finančné ohodnotenie + preplácanie nadčasov
- Dlhodobá pracovná istota
- Perspektíva ďalšieho profesijného rastu
- Príspevok na stravovanie
- Školenia a vzdelávacie kurzy
- ubytovanie zaistené - prispevok až 63 EUR
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda, hlavný
Informácie pre uchádzača:
- pracovistost
- spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
R. I. CONSULTANCY SERVICES je medzinárodná, pôvodom britská spoločnosť, poskytujúca poradenské služby v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov.
Oblasť pôsobenia:
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Adresa:
Recruitment International
Na vŕšku 6
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Adrianna Pavelčíková
Kosmonautů 8, Olomouc - Hodolany, 77900, Česká republika
Tel: +420 734 752 997

Reaguj na ponuku