Práca na zaoceánskej výletnej lodi

24.10.2014 CONCORDIA Agency,s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Práca na zaoceánskej výletnej lodi.
Plavby okolo sveta.

Cyprus, Nemecko, Nórsko, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Zahraničie ostatné
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ponúkame prácu na zaoceánskych výletných lodiach plávajúcich po celom svete. Ide o pracovné ponuky v hotelovom prostredí. Pracuje sa 10-12 hodín denne / 7 dní v týždni v podobe 6 mesiacov. Obsadzujeme pozície kuchár, šéfkuchár, Sous Chef, Chef de Partie, Executive Chef,Commis Chef, Chef De Rang, Commi de Rang, čašník, barman, barkeeper, barwaiter, chyžná, houskeeper a iné
Ponúkaný plat:
od 1400 do 2970 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Výška platu závisí od pozície a zaradenia platovej triedy.
Iné výhody:
- strava ubytovanie zabezpečené na lodi
- spol. zabezpečuje letenku
- sociálne, zdravotné, penzijné platené v Taliansku
Termín nástupu do práce:
od 11.11.2012 do 17.5.2013
Termín ukončenia výberového konania:
10.11.2012
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade úspešného absolvovania vstupného pohovoru bude uchádzač posunutý na interview so zamestnávateľom.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (začiatočník)
Nemecký jazyk (pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
Predovšetkým je potrebná predošlá prax na rovnakej alebo podobnej pozícii najlepšie však zo zahraničia alebo výletných lodí a k tomu príslušná znalosť nemeckého a anglického jazyka.