#TsmeMy

    IT & Network Security Manager

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Riadiť činnosť cca 10 zamestnancov
    Riadiť prevádzku bezpečnostných systémov v oblasti IT a sietí za účelom ochrany pred napadnutím, únikom informácii atď.
    Zodpovedať za prevádzku a konfiguráciu sieťových security systémov ( firewall/DMZ, DDoS , IDS/IPS, mail security, remote Access, 802.1x network security,...)
    Zodpovedať za administráciu mitigation procesu (threats/vulnerability, early warning systems, missuse detection,...)
    Riadiť odstraňovanie porúch v oblasti zodpovednosti
    Zodpovedať za meranie výkonu zverených systémov a ostatných prevádzkových údajov a ich poskytnutie zodpovedným úsekom
    Zodpovedať za eskaláciu smerom na dodávateľskú podporu
    Zodpovedať za testy Commision Accpetance Tests (CAT) pred uvedením do prevádzky pre nové a zmenené riešenia
    Zodpovedať za monitorovanie systémových udalostí a indikátorov v oblasti zverených security systémov
    Zodpovedať za realizáciu pracovných príkazov v oblasti zodpovednosti
    Spolupracovať pri analýzach a príprave bezpečnostných opatrení na zamedzenie škôd
    Spolupracovať s technologickou bezpečnosťou na riešení bezpečnostných incidentov v oblasti pôsobnosti
    Spolupracovať na posudzovaní a konzultačných aktivitách v procese inovácií
    Spolupracovať na detekcii potenciálnych zneužití systémových prostriedkov.

    Benefity a ďalšie výhody

    Okrem toho u nás nájdete:
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
    podľa vašich vlastných preferencií
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti
    - zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Všeobecne požadované znalosti

    Ability to handle multiple projects and tasks simultaneously.
    Excellent interpersonal communication skills.
    Strong mediation skills and leadership.
    High degree of motivation, initiative and problem-solving skills.
    Personal integrity and trustworthiness is must.

    Understanding of security frameworks such as 2700x or BS.
    Knowledge of networking concepts (basics in routing and switching) and TCP/IP protocols stack.
    Knowledge of layer 7 protocols such as HTTP, DNS, TLS/SSL, SIP, RTP, SMTP, SSH, SNMP, etc.

    Nice to have:
    Experience in Team lead in Operations of logical security related technology such as firewalls, IPS/IDS, proxy servers, VPN concentrators, AAA servers, access servers, application firewalls, antimalware protection etc.
    Experience in operation of high-availability systems, redundant infrastructure and load-balancing.
    Implementing security concepts and controls such as defense in depth, logging, monitoring, integrity checks, DLP etc.
    Experience in incident handling, response to emergency situations and managing recovery actions.
    Managing regular maintenance activities such as patching, configuration reviews, health checks and security flaws fixing.
    New platforms go live and upgrade planning, testing and troubleshooting.

    Understanding of security threats and attack vectors related to e-mail security, web security, VoIP, IPTV, application security, networking security.
    Basics in cryptography, strong authentication and PKI.

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!