startgroup

Operátor pre spol. BEKAERT Sládkovičovo

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj
Sládkovičovo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Manuálna práca s cievkami
- Kontrola kvality
- Dodržiavanie zásad bezpečnosti a kvality práce

Ponúkaný plat

2 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- Nástup: i h n e ď
- Práca na hlavný pracovný pomer /nie brigáda
- Kompletné vybavenie ochrannými pracovnými pomôckami (topánky, tričká, montérky, okuliare, bunda )
- Možnosť stravovania priamo vareali spoločnosti
- Možnosť jednorázovej zálohy po odpracovaní min. 10 pracovných dní
- kompletné preškolenie BOZP a PO

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- prípatky za sťažené podmienky
- nárok na stravné lístky v hodnote 3,15 eur za každú odpracovnú pracovnú zmenu
- prémie do výšky 15 %
- dochádkový a výkonnostný bonus ( vyplácaný kvartálne každé 3 mesiace)
- 13-ty plat

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Fyzická zdatnosť (fyzicky náročná práca)
- Manuálna zručnosť, vysoké pracovné nasadenie a flexibilita
- Ochota a schopnosť pracovať v rizikovom prostredí
- Odolnosť voči stresu