startgroup

Operátor s VZV pre spol. BEKAERT v Sládkovičove

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Galanta
Sládkovičovo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame prácu šikovným VZV operátorom na hlavný pracovný pomer , v prípade dobrých pracovných výsledkov možnosť prechodu do interného stavu, s nástupom ihneď.

Náplň práce:
- Rozvoz cievok - potrebné platné oprávnenie na obsluhu motorového vozíka
- Dokladanie cievok, manuálna práca v kombinácii s vedením VZV
- Rozvoz a distribúcia paliet s cievkami na výrobné stroje a zariadenia, príp. z produkcie na odpadovisko

Ponúkaný plat

3 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- Práca na hlavný pracovný pomer /nie brigáda
- Mzda 3,18 až 3,34 EUR/hodinu + výkonnostný bonus vo výške 15% platu,
- 13-ty plat
- Prípatky za stažené podmienky a ostatné príplatky v súlade so zákonom
- Stravné lísky v hodnote 3,15€
- Kompletné vybavenie ochrannými pracovnými pomôckami (topánky, tričká, montérky, okuliare...)
- možnosť stravovania priamo v areáli spoločnosti **********************************************************************
- Poistenie zodpovednosti za spôsobenú škodu **********************************************************************

Všetci zamestnanci budú preškolení na konkrétnu pracovnú pozíciu vstupným školením + BOZP.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Ukončené stredoškolské vzdelanie(min.výučný list)
- Nutné platné osvedčenie/preukaz o obsluhe mot. vozika: Trieda I, Druh: A, B, D, E alebo Trieda I, II, Druh: W1, E
- Prax s obsluhou VZV nutná
- Fyzická zdatnosť a schopnosť pracovať v nepretržitej prevádzke
- Schopnosť pracovať v rizikových kategóriách III, IV /hluk, chemické látky, manipulácia s ťažkými bremenami/
- Schopnosť farbocitu /nie farbosleposť
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovná disciplinovanosť
- Vysoké pracovné nasadenie a flexibilita
Zabezpečená kyvadlová dopravu v rámci Sládkovičova (zastávky: výrobný závod * vlaková stanica * centrum Sládkovičova (rešt.Krokodíl)
NEPOSKYTUJEME UBYTOVANIE.