Registrátor firiem na internet, Obchodný zástupca, Manažér.

14.04.2014 Euro Profi Trend s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Máme viac pracovných miest.
Pre každý kraj vyberáme 1-2 pracovníkov.

Obchodné stretnutia,
návštevy v obchodoch, firmách, hoteloch, kaviarňach, baroch
práca v pridelenom regióne,
report,
voľná pracovná doba,
nadštandartné finančné odmeňovanie
Ponúkaný plat:
od 1000 do 2000 EUR
Termín nástupu do práce:
7.2012
Druh pracovného pomeru:
hlavný, vedľajší, živnosť
Spravovanie nákupného spoločenstva, vernostného a zľavového programu www.homecard.sk

Obchod ,Reklama
Ak Vás ponuka zaujala, zašlite nám Váš ŽIVOTOPIS + FOTOGRAFIU, na
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberový pohovor do Piešťan.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
Macromedia Flash, PHP, WAP/WML, XML
Hľadáme aktívnych ľudí, ktorí majú aspoň 2 ročné skúsenosti s prácou ako obchodný zástupca, prípadne obchodný manažér, alebo sa pracovne pohybujú v obchode.

Práca nie je vhodná pre absolventov bez obchodnej praxe.
Vodičský preukaz:
Skupina: B