HandyMan - práca v logistickom centre Philips

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hľadáme skúseného zručného kandidáta na prácu v logistickom centre neďaleko Eindhovenu.

Náplň práce:

Výroba drevených boxov z dosiek = montáž / "balenie" prístrojov MRI. Je potrené byť zručný so šraubovákom a podobne...
Dosky sú už rozrezané, ide výlučne o upevnenie dosiek a rohových kusov k sebe.

Zároveň robíte malé logistické činnosti, pri ktorých je všetko zamerané na zabezpečenie toho, aby bol systém MRI pripravený na prepravu.
Nemusíte mať skúsenosti, len je potrebné byť zručný a ochotný sa zaučiť.

Práca je na 40h. Od Pondelka do Piatku. Možné nadčasy v Sobotu.
Je potrebné mať čistý register trestov.

Benefity a ďalšie výhody:

- Holandská pracovná zmluva
- ročne 25 dní plateného voľna
- výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
- zabezpečené služby koordinátora
- zabezpečené ubytovanie / dotované
- zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
- registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
- registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
- poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
- naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

Informácie pre uchádzača:

Potrebné je zaslať životopis a prejsť pohovorom v anglickom jazyku

Všeobecne požadované znalosti:

Skúsenosti s výrobou - montážou drevených produktov

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vodičský preukaz:
    B