Realitný maklér, vedúci pobočky

25.03.2017 MAXA reality s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
MAXA REALITY s.r.o. hľadá do svojich radov makléra – maklérku s perspektívou firemného rastu. Pridajte sa k nám, naučíme Vás predávať nehnuteľnosti a presvedčíte sa, že sme pohodový super kolektív, bez stresov a neustáleho tlačenia k vyšším obratom spoločnosti. Pohoda a spokojnosť makléra je naša priorita! Kontaktujte nás len vážny záujemcovia o túto prácu.

- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a komunikácia s klientmi
- obhliadky nehnuteľností a ich foto dokumentácia
- vedenie evidencie
- správa a aktualizácia portfólia nehnuteľností
- spolupráca s katastrálnymi úradmi
- práca s databázou nehnuteľností
- spolupráca s realitnými kanceláriami
- flexibilné riešenie obchodných prípadov
Ponúkaný plat:
od 1500 EUR
Upresnenie platových podmienok:
pravidelné mesačné vyplácanie mesačných odmien až do 60 % z provízie každého Vami sprostredkovaného predaja či prenájmu nehnuteľnosti, kariérny rast s možnosťou vybudovania vlastnej pobočky s tímom vlastných maklérov.
Termín nástupu do práce:
od 18.3.2017
Druh pracovného pomeru:
živnosť
Informácie pre uchádzača:
Ďalšie požiadavky na uchádzača
- komunikatívnosť a kreatívnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- zodpovednosť, flexibilita
- dobré vystupovanie
- ctižiadostivosť a vôľu presadiť sa
- zodpovedný prístup pri realizácií zákaziek
- vlastné auto
- živnostenský list

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
Internet (e-mail, www), Microsoft Outlook, Microsoft Word, Používateľ MS Windows
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Maxa reality s.r.o so sídlom G.Švéniho 8 v Prievidzi, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Trenčíne, vl.č.21092/R, oddiel Sro, je profesionálna realitná kancelária, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie kúpy, predaja a nájmu rezidenčných a komerčných nehnuteľností.

Našim klientom poskytujeme kompletné profesionálne služby v oblasti vypracovania kúpno-predajných, nájomných, darovacích zmlúv, znaleckých posudkov a pomoc pri vybavovaní hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný bezplatný právny servis. Za predaj Vašej nehnuteľnosti nám nezaplatíte ani cent. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, korektný a seriózny prístup k našim klientom. Dôraz kladieme predovšetkým na odbornú znalosť všetkých pracovníkov, seriózny a korektný prístup ku všetkým našim klientom. Tím maklérov je vzdelávaný v odbore, ovláda jazyky a neustále sa zdokonaľuje. Zúčastňuje sa odborných školení a seminárov zameraných na styk s klientmi v obchodnej činnosti a na zvyšovanie odborných znalostí v realitnej oblasti. Za dva rok pôsobenia na trhu s nehnuteľnosťami sme sa rozrástli o kamenné pobočky v Prievidzi, v Martine, v Trenčíne, v Topoľčanoch, v Žiline, v Banskej Bystrici, v Žiari nad Hronom, v Dubnici nad Váhom a v Hlohovci. Naši makléri pôsobia aj v Novom Meste nad Váhom, v Myjave, v Senici, vo Zvolene, v Partizánskom, v Leviciach, v Bánovciach nad Bebravou, v Trnave, v Ružomberku, v Liptovskom Mikuláši a v Nitre. V roku 2011 plánujeme otvoriť ďalšie kancelárie v týchto a ďalších mestách na Slovensku.

Naša spoločnosť sa za dva roky existencie na slovenskom realitnom trhu presadila medzi top realitné kancelárie. V našej databáze nájdete viac ako 2.500 aktuálnych ponúk!
Oblasť pôsobenia:
Nehnuteľnosti
Adresa:
MAXA reality s. r. o.
Svätoplukova 99/37
Prievidza
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Peter Darmo
M. Rázusa 836/ 8, Prievidza, 97101, Slovenská republika
Tel: 0918905715

Reaguj na ponuku