Pokladník/-čka

11.12.2014 Trenkwalder, a.s. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• blokovanie tovaru v maloobchodnej prevádzke potravín
• príležitostné dokladanie tovaru do regálov

PONÚKAME:

• dlhodobá brigáda v Košiciach
• práca na 2 zmeny (7:00-14:00 a 14:00-21:00)
• práca aj cez víkendy
• mzda 2,20 Eur/hod, mzda cez víkend 2,30 Eur/hod

POŽADUJEME:

• stredoškolské vzdelanie
• zdravotný preukaz pre prácu s potravinami
• prax na pozícii pokladníka
• možnosť dlhodobej brigády
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
brigáda
Uchádzačov žiadame, aby v prípade záujmu o inzerovanú pozíciu zaslali životopis na mailovú adresu: email Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené