BetreuerInnen und Krankenpfleger für Österreich (Wien, Niederösterreich, Burgenland, Steiermark, Tirol, Kärnten)

04.01.2016 Consilatio Care k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Wien, Niederösterreich, Burgenland, Steiermark, Tirolsko, Korutánsko
Rakúsko
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme opatrovateľov/ky pre starších, chorých alebo imobilných ľudí, ktorí potrebujú pomoc pri domácich prácach a vedení domácnosti.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- Vybavíme pre Vás živnostenské oprávnenie v Rakúsku.
- Pomôžeme Vám pri podávaní žiadosti na rodinné prídavky v Rakúsku,
pri podávaní rakúskeho daňového priznania.
- Nenesiete náklady za ubytovanie a stravovanie, neplatíte poplatky za sprostredkovanie a dopravu z Bratislavy do Rakúska a späť.

Ďalšie informácie o našej ponuke nájdete na: www.consilatio.net alebo na tel. čísle 02/20510383 alebo na email
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
živnosť
Informácie pre uchádzača:
Kontaktná osoba: Žofia Straková

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
Pflegekurs - Bedingung !!!
Deutschkenntnisse - mäßig fortgeschritten

Opatrovateľský kurz - podmienkou!!!
Nemecky jazyk - mierne pokročilá úroveň