BetreuerInnen und Krankenpfleger für Österreich - opatrovatelia a zdravotné sestry v Rakúsku (Wien, Niederösterreich, Burgenland, Steiermark)

30.08.2014 Consilatio Care k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Wien, Niederösterreich, Burgenland, Steiermark
Rakúsko
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme opatrovateľov/ky a zdravotné sestry pre starších, chorých ľudí alebo tých ktorí už potrebujú pomoc inej osoby pri vykonávaní domácich prác, pri telesnej hygiene, pri prezliekaní...

U zdravotných sestier je súčasťou práce aj polohovanie, podávanie injekcií a infúzií

Betreuung und Pflege von älteren, kranken oder pflegebedürftigen Menschen in ihren Häusern/Wohnungen, Unterstützung bei der Körperpflege, beim Wechseln der Kleidung,...

Bei Krankenschwestern geht es auch um die Lagerung, Spritzen- und Infusionengabe
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Pomoc pri vybavovaní živnostenského oprávnenia, pri vybavovaní dokumentácie týkajúcej sa sociálnej poisťovne v Rakúsku
Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov v Rakúsku
Žiadne náklady na ubytovanie
Dobré platové podmienky
14-dňové turnusy (14 dní v Rakúsku, 14 dní voľno)
Hradené náklady na prepravu z Bratislavy k miestu bydliska opatrovanej osoby
Źiadne sprostredkovateľske poplatky

Unterstützung in gewerbe- und sozialvericherungsrechtlichen Belangen
Hilfe bei der Erledigung der Familienbeihilfe in Österreich
Unterkunft und Kost gratis
Gute Verdienstmöglichkeiten
14 tägiger Turnus(14 Tage in Österreich, 14 Tage frei)
Keine Fahrkosten von Bratislava zum Wohnort der betreuungsbedürftigen Person
Keine Gebühren für die Vermittlung

Kontakt: Zofia Strakova - email: email
www.consilatio.net
Termín nástupu do práce:
ab sofort / okamžitý nástup
Druh pracovného pomeru:
živnosť
Informácie pre uchádzača:
Kontaktná osoba: Žofia Straková
email: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
Pflegekurs - Bedingung !!!
Deutschkenntnisse - fortgeschritten

Opatrovateľský kurz - podmienkou!!!
Nemecky jazyk - pokročilá úroveň

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Naša spoločnosť má dve hlavné oblasti pôsobnosti:

Consilatio CARE sa zaoberá sprostredkovaním práce pre opatrovateľov/ky a zdravotné sestry/asistentov do Rakúska. Opatrovatelia/ky vykonávajú prácu formou 24-hodinovej starostlivosti o starších alebo imobilných klientov prostredníctvom rakúskej živnosti. V prípade zdravotných sestier/asistentov sprostredkovávame prácu buď priamo do nemocníc, domov dôchodcov a aj súkromných zdravotníckych zariadení v Rakúsku na pracovnú zmluvu, alebo do rodín formou 24-hodinovej starostlivosti prostredníctvom rakúskej živnosti.

Consilatio MED sa zaoberá hľadaním spolupracovníkov pre realizáciu stavebných projektov v Rakúsku, konkrétne v oblastiach Viedeň a okolie. Hľadáme hlavne živnostníkov s odbornou kvalifikáciou v odboroch elektromechanika, elektroinštalácie a mechatronika.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
Consilatio Care k.s.
Kutuzovova 17
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Zofia Strakova
Kutuzovova 17, Bratislava, 831 03, Slovenská republika
Tel: +421 2 205 10 38

Reaguj na ponuku