Betreuerin für Niederösterreich - ab 25.08.!!!

29.08.2016 Consilatio Care k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Horitschon
Rakúsko
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hladame pani opatrovatelku na striedanie pre pacienta z Horitschonu. Pan byva v rodinnom dome. Ma parkinsona a demenciu, presun je mozny na voziku. Pan ma aj cukrovku (berie tabletky). Treba mu pomahat pri telesnej hygiene, vstavani, obliekani. Vari sa a upratuje.
Pan ma kludnu povahu a spolupracuje.

Pan vazi 70 kg a meria 170 cm.

Turnus je dvojtyzdnovy.

Nastup je 25.08.
Upresnenie platových podmienok:
Honorar je 60,-- eur/den.
Iné výhody:
Vybavíme pre Vás živnostenské oprávnenie v Rakúsku
Pomôžeme Vám pri podávaní žiadosti na rodinné prídavky v Rakúsku,
pri podávaní rakúskeho daňového priznania
Nenesiete náklady za ubytovanie a stravovanie, neplatíte poplatky za sprostredkovanie a dopravu z Bratislavy do Rakúska a späť

Ďalšie informácie o našej ponuke nájdete na: www.consilatio.net alebo email alebo na tel. čísle 0911148036
Termín nástupu do práce:
od 25.8.2016
Druh pracovného pomeru:
živnosť
Informácie pre uchádzača:
Kontaktná osoba: Žofia Straková

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
Pflegekursberechtigung - Bedingung !!!
Deutschkenntnisse - mäßig fortgeschritten

Osvedcenie z opatrovatelskeho kurzu - podmienkou!!!
Nemecky jazyk - mierne pokročilá úroveň

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Consilatio CARE sa zaoberá sprostredkovaním práce pre opatrovateľov/ky a zdravotné sestry/asistentov do Rakúska. Opatrovatelia/ky vykonávajú prácu formou 24-hodinovej starostlivosti o starších alebo imobilných klientov prostredníctvom rakúskej živnosti. V prípade zdravotných sestier/asistentov sprostredkovávame prácu buď priamo do nemocníc, domov dôchodcov a aj súkromných zdravotníckych zariadení v Rakúsku na pracovnú zmluvu, alebo do rodín formou 24-hodinovej starostlivosti prostredníctvom rakúskej živnosti.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
Consilatio Care k.s.
Kutuzovova 17
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Žofia Straková
Kutuzovova 17, Bratislava, 831 03, Slovenská republika
Tel: +421 2 205 10 38

Reaguj na ponuku